Kontakt ze mną

Kontakt

Witaj! Na większość wiadomości odpowiadam w ciągu kilku godzin, może się jednak zdarzyć, że będę „w drodze”, na szkoleniu, konferencji lub po prostu będę miał bardzo napięty grafik w pracy – w takich sytuacjach spodziewaj się odpowiedzi w ciągu jednego dnia roboczego. Mój harmonogram pracy jest elastyczny, jednak zwykle pracuję w godzinach 8:00 – 16:00.

Jeżeli nie odpisuje przez więcej niż 5 dni roboczych, możliwe że Twoja wiadomość nie została poprawnie dostarczona, w takiej sytuacji proszę o ponowny kontakt przez e-mail lub Facebook Messenger.

Najszybciej możesz się ze mną skontaktować poprzez e-mail.

E-mail: kontakt@socialtrends.pl [Kliknij, aby wysłać wiadomość]

Możesz również wysłać wiadomość poprzez Facebook Messenger. Aby wysłać wiadomość kliknij link i przejdź do aplikacji Messenger.

Kontakt telefoniczny lub przez Google Meet dostępny dla stałych klientów lub po wcześniejszym kontakcie mailowym.

SocialTrends.pl Mariusz Kołacz
Myszków, ul. Krasickiego 49A (woj. śląskie)
NIP: 5771902660
REGON: 367677764

Więcej o Mariusz Kołacz

Chcesz wiedzieć więcej? Obserwuj moje profile społecznościowe w serwisach Facebook, Twitter, LinkedIn:

W przypadku pytań o sprawy informatyczne lub księgowe, zachęcam do bezpośredniego kontaktu z niżej wymienionymi firmami:

Mariusz Kołacz

Marketingiem internetowym zajmuje się od 2008 roku, a informatyką i nowymi technologiami od ponad 15 lat. Tworzę narzędzia marketingowe, piszę teksty, a po godzinach lubię przeczytać dobrą książkę z zakresu medycyny lub parapsychologii. Dowiedz się, jak możesz rozwinąć swój biznes korzystając z SEO, SEM, Social Media oraz automatyzacji marketingu.