napis Google ADS

Kupony Google ADS – teraz nawet 1200 PLN na reklamę dla nowych klientów

Luty 2022 przynosi ogromne zmiany w zakresie ofert promocyjnych Google ADS. Dotychczas z kuponów Google można było korzystać swobodnie, każdy nowy reklamodawca mógł poprosić o kod kuponu, który pozwalał uzyskać dodatkowe środki na reklamę po spełnieniu wymagań. Od lutego 2022 możliwość uzyskania oferty promocyjnej będzie przywilejem firm posiadających status Partnera Google.

Co to oznacza dla klientów? Aby mieć szansę na otrzymanie kuponu na reklamę w Google ADS, będą musieli podjąć współpracę z firmą posiadającą status Partnera Google.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie, firmy które nie uzyskają statusu Partnera mogą stosować na kontach klientów kupony promocyjne w kwocie 250 PLN do 31 marca 2022 roku. Po tej dacie możliwość uzyskania ofert promocyjnych zostanie dla nich wyłączona.

Zmiany w ofertach promocyjnych Google dotyczą także wysokości oferty. Dotychczas Partnerzy mogli zaoferować swym klientom kupony o wartości do 375 PLN. Od lutego środki na reklamę zostają zwiększone do 1200 PLN.

Obok zwiększenia wysokości kuponu nowi klienci będą mieli więcej czasu na spełnienie wymagań uprawniających do uzyskania dodatkowych środków na reklamę – z 30 do 60 dni.

Szczegółowe informacje w zakresie zmian w ofertach promocyjnych – https://support.google.com/google-ads/answer/7624810

Mariusz Kołacz

Marketingiem internetowym zajmuje się od 2008 roku, a informatyką i nowymi technologiami od ponad 15 lat. Tworzę narzędzia marketingowe, piszę teksty, a po godzinach lubię przeczytać dobrą książkę z zakresu medycyny lub parapsychologii. Dowiedz się, jak możesz rozwinąć swój biznes korzystając z SEO, SEM, Social Media oraz automatyzacji marketingu.

2 komentarze

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych tj. Imienia i Nazwiska lub pseudonimu, adresu e-mail oraz innych danych, które wpiszesz w treści komentarza. Dodatkowe informacje znajdziesz w polityce prywatności.

    • Z tego co widzę na głównej stronie Google Ads widnieje promocja, w której można zdobyć kupon, szczegóły dostępne są po kliknięciu „Dowiedz się więcej”.