Jak sprawdzić ruch na stronie? Prezentujemy najlepsze narzędzia!

Bez względu na to, czy prowadzisz bloga, sklep internetowy czy serwis z treściami do pobrania, widoczność w sieci to twoje być albo nie być. Niestety, pozycja w organicznych wynikach wyszukiwania nie jest...

Jak sprawdzić czy na wybranych stronach jest link do twojej witryny

Otrzymałeś raport od agencji SEO z kampanii content marketingowej lub marketingu szeptanego i chcesz sprawdzić, na których stronach znajduje się odnośnik do Twojej witryny lub po prostu chcesz dowiedzieć się...

Automatyzacja marketingu - Najlepsze narzędzia marketingowe

Poniżej znajdziesz listę artykułów, poradników i recenzji w kategorii: Narzędzia marketingowe - Najlepsze narzędzia SEO, SEM, Social Media. W tym miejscu zebrałem najpopularniejsze i najlepsze programy do marketingu, które pomogą zrealizować każdą kampanię e-marketingową – od pozycjonowania i optymalizacji (SEO), poprzez kampanie na Facebooku oraz Google AdWords (SEM), aż po zadania typowo analityczne. Wśród narzędzi marketingowych znajdziesz również takie, które idealnie nadają się do automatyzacji marketingu w firmie. Masz ciekawe narzędzie które warto zrecenzować? Napisz do mnie!

Najnowsze: Narzędzia marketingowe

Automatyzacja marketingu eCommerce

Automatyzacja marketingu w sklepach internetowych, z języka angielskiego eCommerce Marketing Automation to działania marketingowe prowadzone przy udziale wyspecjalizowanych narzędzi, których zadaniem jest zwiększenie konwersji w sklepie lub na stronie internetowej prowadzącej sprzedaż. Automatyzacja działań marketingowych i zwiększanie sprzedaży online możliwe jest poprzez cykliczne i w pełni zautomatyzowane gromadzenie dodatkowych danych o użytkownikach i ich zachowaniach w sklepie, analizie zebranych informacji w sposób bezobsługowy (algorytmiczny) lub ręczny (z pomocą analityka), optymalizowaniu procesu sprzedażowego, mierzeniu osiąganych wyników i modyfikowaniu strategii w celu zwiększenia przychodów przedsiębiorstwa.

Najpopularniejsze: Narzędzia marketingowe

Narzędzia do automatyzacji marketingu

Najpopularniejsze artykuły w kategorii: Narzędzia marketingowe - Najlepsze narzędzia SEO, SEM, Social Media. W tej sekcji znajdziesz publikacje, które były najchętniej oglądane i komentowane przez czytelników.

Marketing Automation Trends 2020

Rok do roku notuje się wzrost sprzedaży online, pojawiają się coraz to nowe sklepy oferujące identyczny lub bardzo zbliżony asortyment, w naturalny sposób przybywa konkurencji... również na rynku narzędzi do automatyzacji marketingu. Jak pokazują trendy zapotrzebowanie na tego typu usługi systematycznie rośnie. Na przestrzeni 2 ostatnich lat zainteresowanie podwoiło się, również widać to po ilości nowych firm oferujących narzędzia do automatyzacji marketingu. Jest bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że trend w 2020 roku zostanie utrzymany, a nawet przyśpieszy.

Wszystkie: Narzędzia marketingowe