SocialTrends.pl
socialtrends

Referencje

domeny dla biznesu

Rekomendacje/Referencje od klientów. Opinie o SocialTrends.pl Mariusz Kołacz.

Damian Sękala / www.empik.com

Pan Mariusz Kołacz wykonywał na nasze zlecenie audyt SEO sklepu internetowego Empik.com. Audyt został zrealizowany w sposób profesjonalny, precyzyjnie omawiając punkt po punkcie zagadnienia, ze wskazaniem optymalnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb i skali naszej działalności. Informacje i analizy zawarte w audycie przyczyniły się do wzrostu ruchu i sprzedaży z wyników wyszukiwania. Polecamy współpracę z Panem Mariuszem jako rzetelnym i godnym zaufania partnerem w zakresie audytów SEO.

Teresa Wójcik specjalista SEO / FORMSOFT sp. z o.o. sp.k

W ostatnich latach nasz firma dwukrotnie współpracowała z Panem Mariuszem Kołaczem. Przygotowany przez niego audyt SEO to profesjonalna, wnikliwa analiza naszego serwisu z określeniem słabych miejsc wraz z precyzyjnym wskazaniem jak należy je skorygować, a także z uwagami, co warto by jeszcze usprawnić. Widoczne jest duże zaangażowanie Pana Mariusza w rozwiązywaniu złożonych problemów, a także śledzenia trendów i sięgania po nowe rozwiązania. W okresie naszej współpracy przekonaliśmy się, iż Pan Mariusz jest bardzo dobrym specjalistą z dziedziny pozycjonowania serwisów internetowych a także marketingu internetowego, dlatego też polecamy SocialTrends.pl Mariusza Kołacza jako firmę, profesjonalną i rzetelną.

Krzysztof Żak / OmegaSoft.pl

Mariusza poznałem już dobrych kilka lat temu, w 2013 roku, gdy szukaliśmy rozwiązania poważnego problemu na linii nasza firma – Google. Od tamtej pory co jakiś czas wracamy do współpracy na różnych płaszczyznach marketingu internetowego. Nigdy się nie zawiedliśmy, a sposób realizacji zadań przez Mariusza pozwala określić Go jednym słowem – profesjonalista. Cała nasza firma darzy go ogromnym zaufaniem i ze 100% pewnością możemy polecić zarówno Jego, jak również Jego firmę do współpracy.

Magdalena Gendek / Tax Bonus

Mamy przyjemność od wielu lat współpracować z p.Mariuszem Kołaczem. W ciągu tego okresu przekonaliśmy się, iż Pan Mariusz jest doskonałym specjalistą z dziedziny marketingu internetowego oraz pozycjonowania witryn internetowych, czego dowodem są wysokie pozycje naszej strony internetowej „www-tax-bonus.com.pl” oraz profesjonalne przygotowanie kampanii marketingowych na FB. W związku z powyższym, pragniemy polecić firmę „socialtrends.pl” p. Mariusza Kołacza jako firmę solidną oraz rzetelną, a niniejszym pismem udzielamy stosownych referencji. [Przeczytaj w formacie PDF]

Krystian Nawrocki / Sklep moVear

Na Mariusza „polowałem” dość długo, ale cierpliwość się opłaciła. Rzetelnie podchodzi do tematu a jeśli coś nie działa to mówi o tym wprost. Da się odczuć jego ogromną wiedzę, która idzie w parze z umiejętnością wykorzystania jej w praktyce. Podpowiada dodatkowe rozwiązania i na bieżąco wykorzystuje wszystkie nowinki i technologie. Cenię bezproblemową komunikację i przede wszystkim indywidualne podejście do problemów jakie powstają w trakcie nieustannej pracy nad naszym sklepem. Polecam serdecznie!

Jacek Twardowski / ApartView

Z Mariuszem Kołaczem i SocialTrends współpracowaliśmy od lipca 2018 do stycznia 2019 w zakresie reklam na Facebook-u, Adwords i SEO. Dzięki jego nowatorskiemu podejściu do reklamowania naszego produktu, sprzedaż poprzez social media wzrosła o ponad 300%. Jednocześnie jest pierwszą firmą, z którą miałem przyjemność współpracować, która transparentnie informowała o działaniach reklamowych, o ich celach i przewidywanych rezultatach.

Małgorzata Korago / Sitodruk s.c.

Mariusz Kołacz jest bardzo lojalną i godną zaufania osobą o wielkiej etyce pracy. Jego ogromne zaangażowanie do rozwiązywania bardzo złożonych problemów, przekłada się na rewelacyjną komunikację z klientem oraz indywidualne podejście do jego problemów. Współpraca z Mariuszem jest dla mnie przyjemnością i mam wielki szacunek do jego niesamowitych umiejętności oraz wieloletniego doświadczenia. Bardzo solidnie i szybko zrealizował wszystkie case’y. To profesjonalista z ogromnymi kompetencjami, którego cechuje jakość i skuteczność działania oraz cierpliwość w stosunku do klienta, który zadaje mnóstwo pytań 🙂 SocialTrends.pl to najlepsza firma z jaką miałam do czynienia. Obsługa klienta na najwyższym poziomie! Polecam!

Iga Juncewicz / Unalome

Pan Mariusz to tytan pracy! Podczas współpracy przy kampanii FB Ads mogłam zawsze liczyć na szybką odpowiedź i poradę, dzięki czemu udało się przeprowadzić z sukcesem kilka kampanii. W ich efekcie zyskałam nowych klientów.

Darek Smietana / www.dareksmietana.com

Z Mariuszem miałem przyjemność współpracować kilkakrotnie. Za każdym razem była to praca „na wczoraj” i za każdym razem Mariusz okazywał się być profesjonalistą i wywiązywał się z niej na czas. Uratował mnie gdy wirusy pożerały moja stronę internetowa. Wspaniała etyka pracy i profesjonalizm, mogę go polecić każdemu.

Tomasz Willmann / TomaszWillmann.com

Mariusz optymalizował moją stronę internetową i wywiązał się z zadania wzorowo. Różnica była kolosalna i byłem bardzo zadowolony. Przy okazji uzyskałem od Niego mnóstwo wartościowych porad i wskazówek. Gdy miałem problemy techniczne z WordPressem lub hostingiem zawsze był gotowy pomóc. Zaznaczam, że pomoc była zawsze skuteczna! Na pewno zwrócę się do Mariusza niebawem w sprawie nowej strony.

Rafał Borek / Rafał Borek Photography

Mariusza polecam bez zastanowienia każdemu z mojej branży. Prawdziwy specjalista, który nie raz pomógł mi naprawić moje błędy na stronie, włącznie ze sprzątaniem bałaganu jaki pozostawił po sobie pseudo-specjalista. Ogromna wiedza poparta solidną praktyką połączone z pasją do zawodu. Tutaj jesteś w bezpiecznych rękach!

Maciek Ponitka / Meble-BiK.pl

Pełny profesjonalizm w zleconym raporcie, wszystko zrobione w umówionym terminie. Wszystkie zawarte informacje pomogły w optymalizacji strony. Bardzo polecam współpracę z Panem Mariuszem.

‎Michał Dziurski / Optima MD

Dzięki współpracy z SocialTrends nasza firma Serwis Laptopów Częstochowa nabrała rozpędu. Reklama Adwords dociera do wszystkich Klientów i osób zainteresowanych naprawą laptopów. Kampanie Facebook zdobywają coraz więcej polubień. Polecam!

Michał Wijowski / KoszuleKup.pl

Szczerze polecam Mariusza jako specjalistę od SEO. Kilkukrotnie pomógł mi w problemach związanych z pozycjonowaniem sklepu internetowego (np. bardzo szybkie wyciągnięcie jednej z moich witryn z filtra google). Szybkie i profesjonalne odpowiedzi, duża wiedza, konkretne działania co jest bardzo ważne jeśli nie chcesz tracić czasu. Jestem też bardzo zadowolony z przeprowadzonego audytu jednej z moich stron. Polecam!

Kamil Batorski / Studio Stal

Pragnę podziękować za współpracę i udzielić rekomendacji Panu Mariuszowi Kołaczowi i jego firmie SocialTrends. Dla naszej firmy została wykonana strona internetowa www.studiostal.pl. Pan Mariusz w sposób rzetelny i profesjonalny zrealizował nasze zamówienie, a każdy z nas wie jak ciężko jest trafić na dobrego informatyka, który zna się na „rzeczy”. Godny podziwu jest również kontakt ten telefoniczny jak i mailowy, szybkie odpowiedzi i objaśnienia. Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli jeszcze okazję współpracować!

‎Darek Novak / PhotoSligo.com

Pewnie mieliście do czynienia z niejednym „fachowcem” od SEO? Ja też , wynajmowałem różne firmy te tańsze i te które mocno uderzały po kieszeni zawsze skutek był podobny czyli nijaki. Aż w końcu miałem przyjemność pracować z Techformator Mariusz Kołacz. Naprawdę solidna marka. Na tyle, że jestem w stanie zarekomendować nawet „konkurencji” 🙂 Naprawdę jeśli chcecie zoptymalizować stronę czy zasięgnąć porady zgłoście się do niego. Przynajmniej ja 1 szy raz poczułem, ze rozmawiam z kimś kto wie o czym mówi i co robi 🙂

Daniel Kowalczyk / DKPHOTO

Polecam Mariusza bo jest naprawdę świetnym specjalistą i bardzo nam pomógł . Jest bardzo słowny i każdy problem został załatwiony błyskawicznie. Naprawdę bardzo dziękuje Mariusz! Polecam w 100%

Emilia Obłękowska / Bodypainter

Polecam współpracę. Mariusz Kołacz ma ogromną wiedzę i praktykę w dziedzinach takich jak Seo, pozycjonowanie, tworzenie stron internetowych itd. Pełen profesjonalizm i fachowa obsługa. Polecam. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Jacek Cetnarski / eExcel

Z Mariuszem „zaryzykowałem” współprace jedynie na podstawie jego publikacji w Internecie. Okazała się to bardzo słuszna decyzja. Mariusz jest niezwykle kompetentny, biegły oraz na bieżąco w dziedzinie bezpieczeństwa w Internecie oraz efektywny w działaniu. Na pewno będę kontynuował współprace w przyszłości przy pozycjonowaniu oraz optymalizacji mojej strony w Internecie.

Marta Szyszko / Kobieta w e-biznesie

Mariusz momentalnie rozwiązał ogromny dla mnie problem, dzieląc się przy tym wiedzą, a wynagrodzenie przyjmując w postaci darowizny na budy dla psiego przytuliska. Fachowiec z pasją, wiedzą i sercem! Jak masz jakikolwiek problem techniczny z Google Analytics, zgłoś się do Mariusza.

Ostatnia aktualizacja: 15 maja 2020

Mariusz Kołacz

Marketingiem internetowym zajmuje się od 2008 roku, a informatyką i nowymi technologiami od ponad 15 lat. Tworzę narzędzia marketingowe, piszę teksty, a po godzinach lubię przeczytać dobrą książkę z zakresu medycyny lub parapsychologii. Dowiedz się, jak możesz rozwinąć swój biznes korzystając z SEO, SEM, Social Media oraz automatyzacji marketingu.