socialtrends

Referencje

Rekomendacje/Referencje od klientów. Opinie o SocialTrends.pl Mariusz Kołacz.

Dominika Ostafin / stronazieleni.pl

Jestem absolutnie zachwycona pracą wykonaną przez Mariusza, który odpowiedzialny był za stworzenie mojej firmowej strony internetowej. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz zrozumienie moich potrzeb biznesowych przekroczyło moje oczekiwania. Strona jest nie tylko atrakcyjna pod względem wizualnym, ale również funkcjonalna i intuicyjna dla użytkowników. Mariusz wykazał się dużą cierpliwością i gotowością do realizacji wszystkich moich pomysłów, dbając jednocześnie o to, aby efekt końcowy był najwyższej jakości. Cenię również szybki czas reakcji i otwartość na komunikację. Z pewnością mogę polecić jego usługi każdemu, kto chce stworzyć profesjonalną stronę internetową dla swojego biznesu.

Karol F. / www.psychoterapia.pro

Nasza współpraca z panem Mariuszem Kołaczem sięga 2012 roku. Konsultacje i prace dotyczyły witryny poznańskiej placówki psychoterapeutycznej.

1. Uwagi merytoryczne. Audyty on-site i off-site dostarczyły wielu użytecznych informacji. Pan Mariusz wykonuje staranną diagnozę sytuacji strony. Do rozwiązywania problemów przystępuje od samych podstaw i uwzględnia złożony kontekst witryny w sieci. Oferuje rozwiązania nastawione na budowanie bezpieczeństwa i widoczności witryny w długoterminowej perspektywie. Co ważne, przygotowuje klienta do samodzielności w zakresie dalszych działań na rzecz widoczności marki. Dla klienta może być też szczególnie cenne, że jego wiedza dotyczy zarówno budowy strony, grafiki i jej promocji – nie jest konieczne korzystanie z kilku specjalistów jednocześnie, co czasem przysparza problemów.

2. Uwagi dotyczące kontaktu z klientem. Jako osoba związana z dziedziną psychoterapii zwracam szczególną uwagę na charakter kontaktu z profesjonalistą. Pan Mariusz jest komunikatywny, zainteresowany pomocą oraz uczciwy. Dostarczane informacje są spójne i zrozumiałe dla laika. Informuje, jaki rezultat jest możliwy do osiągnięcia z aktualną witryną, a co może być trudne bez wykonania dodatkowych kroków. Działa etycznie: nie sugeruje, że jest od kogoś lepszy, choć jest ekspertem. Budzi też zaufanie fakt, że nie sugeruje klientowi zbędnych prac, nie naraża na dodatkowe koszty. Zdarzało się, że zamiast wynagrodzenia proponował darowiznę na cele charytatywne. Chojnie dzieli się wiedzą, która ma wysoki poziom, jest aktualna, co mogę stwierdzić zapoznawszy się wnikliwie z jego publikacjami, które czyta się z przyjemnością.

Damian Sękala / www.empik.com

Pan Mariusz Kołacz wykonywał na nasze zlecenie audyt SEO sklepu internetowego Empik.com. Audyt został zrealizowany w sposób profesjonalny, precyzyjnie omawiając punkt po punkcie zagadnienia, ze wskazaniem optymalnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb i skali naszej działalności. Informacje i analizy zawarte w audycie przyczyniły się do wzrostu ruchu i sprzedaży z wyników wyszukiwania. Polecamy współpracę z Panem Mariuszem jako rzetelnym i godnym zaufania partnerem w zakresie audytów SEO.

Teresa Wójcik specjalista SEO / FORMSOFT sp. z o.o. sp.k

W ostatnich latach nasz firma dwukrotnie współpracowała z Panem Mariuszem Kołaczem. Przygotowany przez niego audyt SEO to profesjonalna, wnikliwa analiza naszego serwisu z określeniem słabych miejsc wraz z precyzyjnym wskazaniem jak należy je skorygować, a także z uwagami, co warto by jeszcze usprawnić. Widoczne jest duże zaangażowanie Pana Mariusza w rozwiązywaniu złożonych problemów, a także śledzenia trendów i sięgania po nowe rozwiązania. W okresie naszej współpracy przekonaliśmy się, iż Pan Mariusz jest bardzo dobrym specjalistą z dziedziny pozycjonowania serwisów internetowych a także marketingu internetowego, dlatego też polecamy SocialTrends.pl Mariusza Kołacza jako firmę, profesjonalną i rzetelną.

Krzysztof Żak / OmegaSoft.pl

Mariusza poznałem już dobrych kilka lat temu, w 2013 roku, gdy szukaliśmy rozwiązania poważnego problemu na linii nasza firma – Google. Od tamtej pory co jakiś czas wracamy do współpracy na różnych płaszczyznach marketingu internetowego. Nigdy się nie zawiedliśmy, a sposób realizacji zadań przez Mariusza pozwala określić Go jednym słowem – profesjonalista. Cała nasza firma darzy go ogromnym zaufaniem i ze 100% pewnością możemy polecić zarówno Jego, jak również Jego firmę do współpracy.

Magdalena Gendek / Tax Bonus

Mamy przyjemność od wielu lat współpracować z p.Mariuszem Kołaczem. W ciągu tego okresu przekonaliśmy się, iż Pan Mariusz jest doskonałym specjalistą z dziedziny marketingu internetowego oraz pozycjonowania witryn internetowych, czego dowodem są wysokie pozycje naszej strony internetowej „www-tax-bonus.com.pl” oraz profesjonalne przygotowanie kampanii marketingowych na FB. W związku z powyższym, pragniemy polecić firmę „socialtrends.pl” p. Mariusza Kołacza jako firmę solidną oraz rzetelną, a niniejszym pismem udzielamy stosownych referencji. [Przeczytaj w formacie PDF]

Krystian Nawrocki / Sklep moVear

Na Mariusza „polowałem” dość długo, ale cierpliwość się opłaciła. Rzetelnie podchodzi do tematu a jeśli coś nie działa to mówi o tym wprost. Da się odczuć jego ogromną wiedzę, która idzie w parze z umiejętnością wykorzystania jej w praktyce. Podpowiada dodatkowe rozwiązania i na bieżąco wykorzystuje wszystkie nowinki i technologie. Cenię bezproblemową komunikację i przede wszystkim indywidualne podejście do problemów jakie powstają w trakcie nieustannej pracy nad naszym sklepem. Polecam serdecznie!

Jacek Twardowski / ApartView

Z Mariuszem Kołaczem i SocialTrends współpracowaliśmy od lipca 2018 do stycznia 2019 w zakresie reklam na Facebook-u, Adwords i SEO. Dzięki jego nowatorskiemu podejściu do reklamowania naszego produktu, sprzedaż poprzez social media wzrosła o ponad 300%. Jednocześnie jest pierwszą firmą, z którą miałem przyjemność współpracować, która transparentnie informowała o działaniach reklamowych, o ich celach i przewidywanych rezultatach.

Małgorzata Korago / Sitodruk s.c.

Mariusz Kołacz jest bardzo lojalną i godną zaufania osobą o wielkiej etyce pracy. Jego ogromne zaangażowanie do rozwiązywania bardzo złożonych problemów, przekłada się na rewelacyjną komunikację z klientem oraz indywidualne podejście do jego problemów. Współpraca z Mariuszem jest dla mnie przyjemnością i mam wielki szacunek do jego niesamowitych umiejętności oraz wieloletniego doświadczenia. Bardzo solidnie i szybko zrealizował wszystkie case’y. To profesjonalista z ogromnymi kompetencjami, którego cechuje jakość i skuteczność działania oraz cierpliwość w stosunku do klienta, który zadaje mnóstwo pytań 🙂 SocialTrends.pl to najlepsza firma z jaką miałam do czynienia. Obsługa klienta na najwyższym poziomie! Polecam!

Iga Juncewicz / Unalome

Pan Mariusz to tytan pracy! Podczas współpracy przy kampanii FB Ads mogłam zawsze liczyć na szybką odpowiedź i poradę, dzięki czemu udało się przeprowadzić z sukcesem kilka kampanii. W ich efekcie zyskałam nowych klientów.

Darek Smietana / www.dareksmietana.com

Z Mariuszem miałem przyjemność współpracować kilkakrotnie. Za każdym razem była to praca „na wczoraj” i za każdym razem Mariusz okazywał się być profesjonalistą i wywiązywał się z niej na czas. Uratował mnie gdy wirusy pożerały moja stronę internetowa. Wspaniała etyka pracy i profesjonalizm, mogę go polecić każdemu.

Tomasz Willmann / TomaszWillmann.com

Mariusz optymalizował moją stronę internetową i wywiązał się z zadania wzorowo. Różnica była kolosalna i byłem bardzo zadowolony. Przy okazji uzyskałem od Niego mnóstwo wartościowych porad i wskazówek. Gdy miałem problemy techniczne z WordPressem lub hostingiem zawsze był gotowy pomóc. Zaznaczam, że pomoc była zawsze skuteczna! Na pewno zwrócę się do Mariusza niebawem w sprawie nowej strony.

Rafał Borek / Rafał Borek Photography

Mariusza polecam bez zastanowienia każdemu z mojej branży. Prawdziwy specjalista, który nie raz pomógł mi naprawić moje błędy na stronie, włącznie ze sprzątaniem bałaganu jaki pozostawił po sobie pseudo-specjalista. Ogromna wiedza poparta solidną praktyką połączone z pasją do zawodu. Tutaj jesteś w bezpiecznych rękach!

Maciek Ponitka / Meble-BiK.pl

Pełny profesjonalizm w zleconym raporcie, wszystko zrobione w umówionym terminie. Wszystkie zawarte informacje pomogły w optymalizacji strony. Bardzo polecam współpracę z Panem Mariuszem.

‎Michał Dziurski / Optima MD

Dzięki współpracy z SocialTrends nasza firma Serwis Laptopów Częstochowa nabrała rozpędu. Reklama Adwords dociera do wszystkich Klientów i osób zainteresowanych naprawą laptopów. Kampanie Facebook zdobywają coraz więcej polubień. Polecam!

Michał Wijowski / KoszuleKup.pl

Szczerze polecam Mariusza jako specjalistę od SEO. Kilkukrotnie pomógł mi w problemach związanych z pozycjonowaniem sklepu internetowego (np. bardzo szybkie wyciągnięcie jednej z moich witryn z filtra google). Szybkie i profesjonalne odpowiedzi, duża wiedza, konkretne działania co jest bardzo ważne jeśli nie chcesz tracić czasu. Jestem też bardzo zadowolony z przeprowadzonego audytu jednej z moich stron. Polecam!

Kamil Batorski / Studio Stal

Pragnę podziękować za współpracę i udzielić rekomendacji Panu Mariuszowi Kołaczowi i jego firmie SocialTrends. Dla naszej firmy została wykonana strona internetowa www.studiostal.pl. Pan Mariusz w sposób rzetelny i profesjonalny zrealizował nasze zamówienie, a każdy z nas wie jak ciężko jest trafić na dobrego informatyka, który zna się na „rzeczy”. Godny podziwu jest również kontakt ten telefoniczny jak i mailowy, szybkie odpowiedzi i objaśnienia. Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli jeszcze okazję współpracować!

‎Darek Novak / PhotoSligo.com

Pewnie mieliście do czynienia z niejednym „fachowcem” od SEO? Ja też , wynajmowałem różne firmy te tańsze i te które mocno uderzały po kieszeni zawsze skutek był podobny czyli nijaki. Aż w końcu miałem przyjemność pracować z Techformator Mariusz Kołacz. Naprawdę solidna marka. Na tyle, że jestem w stanie zarekomendować nawet „konkurencji” 🙂 Naprawdę jeśli chcecie zoptymalizować stronę czy zasięgnąć porady zgłoście się do niego. Przynajmniej ja 1 szy raz poczułem, ze rozmawiam z kimś kto wie o czym mówi i co robi 🙂

Daniel Kowalczyk / DKPHOTO

Polecam Mariusza bo jest naprawdę świetnym specjalistą i bardzo nam pomógł . Jest bardzo słowny i każdy problem został załatwiony błyskawicznie. Naprawdę bardzo dziękuje Mariusz! Polecam w 100%

Emilia Obłękowska / Bodypainter

Polecam współpracę. Mariusz Kołacz ma ogromną wiedzę i praktykę w dziedzinach takich jak Seo, pozycjonowanie, tworzenie stron internetowych itd. Pełen profesjonalizm i fachowa obsługa. Polecam. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Jacek Cetnarski / eExcel

Z Mariuszem „zaryzykowałem” współprace jedynie na podstawie jego publikacji w Internecie. Okazała się to bardzo słuszna decyzja. Mariusz jest niezwykle kompetentny, biegły oraz na bieżąco w dziedzinie bezpieczeństwa w Internecie oraz efektywny w działaniu. Na pewno będę kontynuował współprace w przyszłości przy pozycjonowaniu oraz optymalizacji mojej strony w Internecie.

Marta Szyszko / Kobieta w e-biznesie

Mariusz momentalnie rozwiązał ogromny dla mnie problem, dzieląc się przy tym wiedzą, a wynagrodzenie przyjmując w postaci darowizny na budy dla psiego przytuliska. Fachowiec z pasją, wiedzą i sercem! Jak masz jakikolwiek problem techniczny z Google Analytics, zgłoś się do Mariusza.