googleads dark image

SocialTrends.pl Mariusz Kołacz ze statusem Partnera Google

Pracując jako Freelancer nie jest łatwo uzyskiwać tego typu wyróżnienia. Pod koniec roku miła wiadomość… SocialTrends.pl Mariusz Kołacz ze statusem Partnera Google!

wiadomość od Google
Google Partners – powiadomienie o przyznaniu statusu Partnera

Mój czas pracy rozkłada się w miarę równomiernie na Facebook ADS, Pozycjonowanie & Optymalizację (SEO) oraz Google ADS. Zajmuje się również innymi zagadnieniami marketingowymi dotyczącymi zakupu domen, budowy zaplecz generujących ruch, tworzenia stron internetowych, wykonywania audytów SEO & UX oraz tematyką wykraczającą poza sprawy marketingowe, a mającą istotny wpływ na wyniki sprzedażowe sklepów internetowych. Biorąc pod uwagę kompleksowość działań, które przeprowadzam, nie było łatwo spełnić wymagania stawiane przez program Google Partners. Jak to mówią, doba ma tylko 24 godziny.

W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim klientom za zaufanie i wspólne działanie, a znajomym, przyjaciołom oraz współpracownikom za wsparcie!

W roku 2021 zmieniają się zasady Google Partners, w którym najważniejszy czynnik wzrośnie dwukrotnie. Niestety, w praktyce oznacza to, że typowy Freelancer, który zajmuje się kompleksowo projektami klientów, ma niewielkie szanse na spełnienie nowego kryterium… ale nie ma tego złego, może wreszcie przyjdzie czas, aby do SocialTrends.pl dołączyła druga osoba? Czas pokaże…

Jeszcze raz składam podziękowania wszystkim życzliwym osobom i do usłyszenia!

Aktualizacja: 29.06.2021

W dniu 22 czerwca 2021 firma SocialTrends.pl Mariusz Kołacz spełniła wymagania i uzyskała nowy status Partnera Google. Poniżej nowe logo, które od dzisiaj możemy wykorzystywać do identyfikacji statusu.

Wszystkim klientom dziękuję serdecznie za zaufanie!Aktualizacja: 05.02.2022

SocialTrends.pl Mariusz Kołacz oficjalnie z nowym statusem Partnera Google.

potwierdzenie statusu Partnera Google

Mariusz Kołacz

Marketingiem internetowym zajmuje się od 2008 roku, a informatyką i nowymi technologiami od ponad 15 lat. Tworzę narzędzia marketingowe, piszę teksty, a po godzinach lubię przeczytać dobrą książkę z zakresu medycyny lub parapsychologii. Dowiedz się, jak możesz rozwinąć swój biznes korzystając z SEO, SEM, Social Media oraz automatyzacji marketingu.

2 komentarze

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych tj. Imienia i Nazwiska lub pseudonimu, adresu e-mail oraz innych danych, które wpiszesz w treści komentarza. Dodatkowe informacje znajdziesz w polityce prywatności.