wygląd strony internetowej na różnych urządzeniach

Tworzenie stron na WordPress zgodnych z SEO – Cena Oferta Wycena Cennik

Tworzę strony internetowe na WordPress, które są optymalnie skonstruowane pod kątem SEO i są gotowe do pozycjonowania. Co więcej, nawet bez pozycjonowania, tego typu strona internetowa może po pewnym czasie wyświetlać się wysoko w wynikach wyszukiwania Google, ponieważ już na etapie projektowym zadbam, aby była ona odpowiednio skonstruowana i zoptymalizowana.

Przejdź do formularza kontaktowego

Przykładowe realizacje znajdziesz na stronie z portfolio stron WordPress. Opinie klientów, dla których wykonywałem strony na WordPress znajdziesz na tej stronie.

Na stworzenie strony WordPress składa się:

 1. Wykupienie hostingu, domeny (jeśli nie masz jeszcze domeny), certyfikatu SSL oraz innych elementów strony internetowej potrzebnych do jej prawidłowego funkcjonowania.
  • Korzystam ze sprawdzonych dostawców usług hostingowych, z których sam korzystam od wielu lat, dlatego masz pewność, że wybiorę najlepszą opcję, jaka jest dostępna.
  • Hosting i domena mogą być wykupione od razu na Twoją firmę.
  • Hosting i domena oraz SSL opłacane są z góry na 12 miesięcy, więc nie musisz martwić się o konieczność niezwłocznego przedłużenia wspomnianych usług tuż po przeniesieniu strony na Twój serwer.
 2. Skonfigurowanie hostingu, domeny, SSL i innych elementów niezbędnych do funkcjonowania strony internetowej.
  • W tym stworzenie i skonfigurowanie potrzebnych skrzynek pocztowych.
  • Czynności takie jak przeniesienie poczty od innego dostawcy na nowy serwer są rozliczane/wyceniane oddzielnie.
 3. Wybranie optymalnego szablonu Premium WordPress, który posłuży jako baza, do stworzenia strony internetowej.
  • Szablon (skórka WordPress) wybierany jest pod Twoje potrzeby i preferencje. Szablon Premium do WordPress zawiera się w cenie wykonania strony internetowej.
  • Istnieje możliwość obniżenia ceny wykonania strony i stworzenia jej w oparciu o darmową skórkę WordPress.
  • Jeżeli masz już gotowy szablon i chcesz go wykorzystać, wycena w takim przypadku jest indywidualna, po zapoznaniu się z danym szablonem, jego możliwościami oraz skorelowaniem wszystkiego z Twoimi potrzebami.
 4. Przeprowadzenie analizy SEO oraz analizy konkurencji, następnie zaprojektowanie optymalnej struktury strony, aby Twoja witryna od samego początku była zgodna z SEO i dobrze się pozycjonowała. Dlaczego optymalna struktura strony jest taka ważna? O tym przeczytasz w moim artykule opublikowanym na łamach magazynu FIRMER 3/2019 (strony 56-58).
  • Analiza i zaprojektowanie struktury strony pod SEO jest wliczone w cenę wykonania. W ten sposób oszczędzasz czas i pieniądze. Gdyby tego nie było, musiałbyś później zatrudnić specjalistę SEO, wykupując audyt SEO wraz z usługą optymalizacji strony. U mnie masz to wszystko w cenie stworzenia strony na WordPress!
 5. Strona może być uzupełniona w treści tymczasowe (Lorem Ipsum) lub od razu wypełniona tematyczną i zoptymalizowaną treścią – z punktu widzenia optymalizacji SEO jest to najlepsze możliwe rozwiązanie.
  • Treści możesz dostarczyć (napisać) we własnym zakresie lub zlecić ich napisanie do mnie.
  • Napisanie treści na stronę rozliczane jest oddzielnie, wyceniane na podstawie briefu uzyskanego od Ciebie.
  • Jeśli napisanie treści będzie po mojej stronie, wprowadzenie jej w panelu CMS WordPress będzie bezpłatne.
 6. Przy tworzeniu stron na WordPress wykorzystuję zdjęcia nadesłane przez Ciebie np. zdjęcia produktów, obiektów, wyposażenia firmy oraz grafiki zakupione w komercyjnych serwisach stockowych, takich jak: Depositphotos, Envato, Twenty20, Adobe Stock.
  • Zakup komercyjnych zdjęć stockowych wliczony jest w cenę stworzenia strony internetowej na WordPress.
  • Istnieje możliwość obniżenia ceny stworzenia serwisu, poprzez wykorzystanie bezpłatnych zdjęć stockowych.
 7. Każda tworzona przeze mnie strona na WordPress jest bezpłatnie optymalizowana pod kątem szybkości, przy pomocy specjalistycznych wtyczek takich jak WP Rocket, Swift Performance (wersje Premium).
 8. Finalnie otrzymujesz w pełni zoptymalizowaną stronę internetową, zarówno pod kątem SEO, jak również od strony szybkościowej, prawidłowo wyświetlającą się na urządzeniach mobilnych i komputerach, gotową do pozycjonowania lub promowania w innych kanałach marketingowych np. Facebook ADS, Google ADS.

Tworzę strony internetowe różnego typu:

 • Strony firmowe – zarówno wizytówki firmowe, jak również rozbudowane strony, składające się z wielu podstron i zawierające dodatkowe funkcjonalności.
 • Strony ofertowe – tworzone z myślą o zastosowaniu w kampaniach marketingowych Facebook ADS i/lub Google ADS np. strony z wydzielonymi produktami do remarketingu, strony z ofertami promocyjnymi na Black Friday, Cyber Monday. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.
 • Blogi  / Portale – małe blogi na WordPress jak blogtechnologiczny.pl lub bardziej rozbudowane serwisy internetowe jak techformator.pl.
 • Zaplecza SEO – strony zapleczowe do pozycjonowania sklepu internetowego lub strony firmowej.
 • Strony pod afiliację – witryny zoptymalizowane pod kątem możliwości generowania ruchu i konwersji oraz wyświetlania reklam własnych lub zewnętrznych.

Cennik wykonania stron na WordPress dostępny jest po kontakcie mailowym. Wycena indywidualna jest realizowana do 5 dni roboczych.

Jeżeli chcesz poznać cennik lub przesłać zapytanie dotyczące wyceny, zapraszam do kontaktu.

Przejdź do formularza kontaktowego

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2020

Mariusz Kołacz

Marketingiem internetowym zajmuje się od 2008 roku, a informatyką i nowymi technologiami od ponad 15 lat. Tworzę narzędzia marketingowe, piszę teksty, a po godzinach lubię przeczytać dobrą książkę z zakresu medycyny lub parapsychologii. Dowiedz się, jak możesz rozwinąć swój biznes korzystając z SEO, SEM, Social Media oraz automatyzacji marketingu.