w firmie w biurze

Usługi dla firm i sklepów internetowych – Marketing dla firm

Witaj! Poniżej znajdziesz moją aktualną ofertę dla sklepów internetowych, firm lokalnych, portali, serwisów. Podane ceny nie zawierają podatku i są orientacyjne. Na wszystkie usługi wystawiam faktury VAT. Jeżeli jesteś zainteresowany wybraną usługą, przejdź do formularza kontaktowego lub napisz do mnie za pośrednictwem Facebook Messenger.

Pracuję jako Freelancer, który mniej projektów przyjmuje i lepiej wykonuje swoją pracę, aniżeli idzie na ilość, aby zarobić więcej. Dlatego liczba projektów, które mogę przyjąć do realizacji jest ograniczona.

Podejmując ze mną współpracę możesz liczyć na:

  • Indywidualne podejście do Twojej strony/projektu.
  • Stały i świetny kontakt za pośrednictwem Facebook Messengera i e-mail.
  • Profesjonalne konsultacje w sprawach niezwiązanych z marketingiem (sprawy techniczne, serwerowe, programistyczne).
  • GWARANCJĘ, że wszelkie audyty SEO, analizy SEO/SEM, konfiguracje, integracje, ustawienia i optymalizacje kampanii wykonam osobiście.
  • A gdy będziesz już stałym klientem – rabat na usługi 🙂

Lista oferowanych usług dla firm i sklepów internetowych

Listę usług dla firm i sklepów internetowych znajdziesz poniżej. Zajmuje się marketingiem kompleksowo, jeśli nie ma na liście danej usługi zadaj pytanie poprzez Messenger lub w wiadomości e-mail.

SEO dla sklepów internetowych

Pozycjonowanie & Optymalizacja sklepów internetowych. Wsparcie od A do Z. Umowy PPL lub PPV. Brak okresu wypowiedzenia, Rabaty.

Kampanie Facebook ADS

Kampanie Facebook Ads dla firm i sklepów internetowych – Pełna obsługa kampanii reklamowych na Facebooku.

Kampanie Google ADS (Google AdWords)

Kampanie w sieci wyszukiwania, Kampanie produktowe, Remarketing. Pełne wsparcie, Indywidualne podejście, Dobry kontakt, Rabaty.

Audyty SEO dla sklepów internetowych

Kompleksowa analiza SEO sklepu internetowego uwzględniająca czynniki on-site i off-site. Dokument PDF/XLS, Konkretnie, Profesjonalnie, Indywidualnie. 1h konsultacji w cenie. UWAGA! Wszystkie audyty wykonuję osobiście, nigdy nie zlecam audytów podwykonawcom.

Audyty SEO

Audyty SEO dla stron firm lokalnych, blogów, startup’ów, portali i mniejszych serwisów internetowych. Kompleksowa analiza SEO on-site i off-site. Dokument PDF/XLS, Konkretnie, Profesjonalnie, Indywidualnie. UWAGA! Wszystkie audyty wykonuję osobiście, nigdy nie zlecam audytów podwykonawcom.

Lokalne SEO / Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne – Link Building, Optymalizacja, Rozbudowa strony. Indywidualne podejście, Brak okresu wypowiedzenia, możesz rozwiązać umowę kiedy chcesz, stałe wsparcie od strony marketingu internetowego (również w tematach niezwiązanych z SEO).

Przeczytaj także:

SERM (Polska/Wielka Brytania/Irlandia)

SERM to inaczej zarządzanie reputacją marki w wyszukiwarkach. W ramach usługi oferuję monitorowanie wzmianek w Internecie – Pełna obsługa wraz z interakcją z użytkownikami. Cena monitorowania na region Polska. UK, Irlandia jest uzależniona od zakresu kampanii. Zapraszam do kontaktu.

Copywriting (Polska)

Tworzenie treści specjalistycznej (poradnikowej). Tematyka: IT/Elektronika/Telekomunikacja, Marketing i Reklama, Zdrowie/Uroda, Sport/Rekreacja, Wnętrza/Meble, Ezoteryka/Parapsychologia. Cena jednego artykułu uzależniona jest od stopnia trudności. Zapraszam do kontaktu.

Content Marketing (Polska)

Tworzenie treści i publikacja w zewnętrznych serwisach internetowych. Rabaty dostępne wyłącznie razem z usługą SEO. Cena obsługi w zależności od zakresu kampanii. Zapraszam do kontaktu.

Optymalizacja sprzedaży

Kompleksowa optymalizacja sklepów internetowych pod kątem sprzedażowym. Analiza & Optymalizacja konwersji w sklepie internetowym.

Zaplecze SEO (Wielka Brytania/Irlandia)

Budowa mocnego dedykowanego zaplecza SEO powiązanego tematycznie ze sklepem internetowym. Budowa stron sprzedażowych wspierających sklepy internetowe. Usługa na rynek UK (Wielka Brytania) / IE (Irlandia).

Zaplecze SEO (Polska)

Budowa mocnego dedykowanego zaplecza SEO powiązanego tematycznie ze sklepem internetowym. Budowa stron sprzedażowych wspierających sklepy internetowe. Usługa na rynek PL. Cena budowy zaplecza uzależniona jest od wielu czynników, po szczegóły zapraszam do kontaktu.

Szkolenia Google ADS (szkolenia AdWords)

Szkolenia Google ADS. Indywidualne lub grupowe w siedzibie Twojej firmy. Poziom podstawowy, średnio-zaawansowany. Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatów.

Szkolenia Facebook ADS

Szkolenia z systemu Facebook Ads. Indywidualne lub grupowe w siedzibie Twojej firmy. Poziom podstawowy, średnio-zaawansowany. Indywidualne podejście, Szkolenie w formie warsztatów.

Domeny internetowe

Sprzedaż/Kupno domen internetowych, pośrednictwo, negocjacje handlowe. Sprzedaż na raty, Dzierżawa. Atrakcyjne ceny. Jeżeli potrzebujesz domeny internetowej dobrze trafiłeś! Zobacz aktualną ofertę…

Zobacz listę domen...

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2022