Zdjęcie prowadzącego szkolenie

Warsztaty AdWords / Szkolenia Google AdWords – Częstochowa

Witaj! Jeżeli tutaj jesteś z pewnością szukasz szkolenia z zakresu prowadzenia kampanii linków sponsorowanych. Dobrze trafiłeś! Dla firm z Częstochowy oferuję szkolenie z zakresu Google AdWords, które przygotują Twoich pracowników do samodzielnego prowadzenia kampanii. Szkolenia prowadzone są w formie warsztatów i odbywają się w Twojej firmie na terenie Częstochowy lub w innym uzgodnionym miejscu. Warsztaty kieruję głównie do osób zaczynających przygodę z AdWords, ale również do takich, które zdążyły już poznać system reklamowy, ale chcą pogłębić swoją wiedzę. Szkolenie ma charakter indywidualny lub grupowy.

W ramach szkolenia z podstaw Google AdWords (Google ADS) dostaniesz dużą porcję informacji oraz odpowiedzi na następujące pytania:

  • Co to jest SEM i dlaczego każda firma powinna reklamować się w Google. Na podstawie konkretnych przykładów, pokażę jak dzięki AdWords wzrosła sprzedaż w lokalnych częstochowskich firmach.
  • Jakie są rodzaje kampanii Google AdWords i która z nich będzie optymalnym rozwiązaniem dla lokalnej firmy.
  • W jaki sposób działa system reklamowy, jak wygląda obsługa konta, płatności.
  • Omówię krok po kroku zakładanie konta AdWords wraz z jego wstępnym skonfigurowaniem. Dowiesz się również jak ZA DARMO otrzymać od Google kupon na reklamę AdWords!
  • Następnie omówię interfejs AdWords, uwzględniając jego starą i nową wersję. W ten sposób zapoznasz się ze środowiskiem pracy i poznasz różnice.
  • W kolejnym kroku omówię dopasowania słów kluczowych oraz zaprezentuję Tobie narzędzie do planowania słów kluczowych oraz alternatywne narzędzia, które mogą pomóc znaleźć dodatkowe słowa kluczowe, na które reklamuje się Twoja konkurencja.
  • Pokażę jak stworzyć pierwszą kampanię AdWords (tworzenie grupy reklam, tekstów reklamowych, strony docelowe, słowa kluczowe). Pokażę również dodatkowe funkcje przydatne dla małych i średnich firm lokalnych.
  • Na zakończenie podstaw reklamy Google ADS omówię na przykładach proces optymalizacji kampanii w sieci wyszukiwania. Dowiesz się jakich dodatkowych narzędzi używać, na co zwrócić uwagę podczas analizy danych, jak oceniać czynniki jakościowe oraz co należy zrobić w sytuacji, gdy konkurencja próbuje wyklikać Twój budżet.

Dla osób, które pierwsze swoje doświadczenia z AdWords mają już za sobą przygotowałem szkolenie na poziomie średnio-zaawansowanym. Jako, że wszystkie moje szkolenia przeprowadzane są indywidualnie, zawsze są dopasowane do Twoich oczekiwań. Program szkolenia na poziomie średnio-zaawansowanym uprzednio ustalany jest z Tobą. Zakres warsztatów również uzależniony jest od Twoich potrzeb. Na kursie na poziomie średnio-zaawansowanym z pewnością nie może zabraknąć Edytora Google AdWords, dzięki któremu zrobisz więcej, poświęcając mniej czasu. Narzędzie przy dużych kampaniach wręcz niezbędne, przy mniejszych również można oszczędzić sporo czasu.

W związku z tym, że szkolenie jest w formie warsztatów, wymagane jest zabranie ze sobą laptopa wyposażonego w system operacyjny Microsoft Windows 7 lub nowszy. Edytor AdWords dostępny jest również na Mac OS X (wymagany Mac OS X 10.7 lub nowszy).

Jeżeli kampanie AdWords (Google ADS) to i tak dla Ciebie czarna magia i chciałbyś zlecić prowadzenie kampanii, skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy podając adres strony internetowej oraz wysokość budżetu.

Przejdź do formularza kontaktowego

Dane kontaktowe:

Mariusz Kołacz / E-mail: kontakt@socialtrends.pl

Pracuje na terenie całej Polski: Warszawa (mazowieckie), Kraków (małopolskie), Łódź (łódzkie), Wrocław (dolnośląskie), Poznań (wielkopolskie), Gdańsk (pomorskie),  Szczecin (zachodniopomorskie), Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie), Lublin (lubelskie), Katowice (śląskie).

Dane zawarte w opisie są aktualne na dzień 20.07.2019